Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Television
Post Reply
AalGlyday

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Post by AalGlyday »

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися онлайн – Що надавали, то надавали! Батько поїхав на ярмарок i купив скриню на колiщатах, здорову, гарну, зелену, з великими червоними квiтками. «Господи! – подумала я. – Ото якби менi така скриня!» Мати справила дочцi червонi чоботи, купила шiсть разкiв доброго рiзаного намиста з срiбним дукачем. Цiлу пилипiвку ми пряли на скатертi та на рушники. Настала весна. Ми пiшли на леваду бiлить скатертi та рушники. Вмочаю я рушники, розстелюю на зеленiй травi, а в мене з очей капають сльози. «Коли ж я собi, – думаю, – напряду на рушники, та ще й квiтками повишиваю». Чужа мати, чуже щастя тiльки жалю менi завдавало. Другого дня Лаврін узяв косу і пішов з Мелашкою та з матір’ю до ячменю. Батько мовчав та тільки поглядав на Лавріна. – Грай, а я послухаю, – тихо промовила вона, – я вже давненько стою та слухаю. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Хіба ти не бачиш? Свою курку впіймала на вашому сідалі. – Та не про те мова мовиться. Якої ти вiри? – питав суддя вже сердито. – Жиди потрафлять і без грошей купити, то чому ж би й хлопи не могли? .

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

– Чого це ти розспiвалась, неначе дiвка? – ледве промовив Микола. – Ти спiваєш веселої пiснi та ще бiльше менi жалю завдаєш. – Так. А коли ж маєте вільний час? Старий Петро Джеря вдягся в нову свиту, заткнув за пазуху пляшку горiлки, взяв хлiб пiд пахву й пiшов з одним старостою до батюшки годить вiнчання.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

В море впало кiлька здорових важких крапель дощу, а за ними разом несподiвано загув страшний вiтер, кинув човен вгору, як трiсочку. Посипався, як з решета, наглий краплистий дощ, а далi полив як iз вiдра. Море застогнало й загуло, як сосновий бiр в час бурi. Берег закутався в туман та в дощ. Сонце зайшло з хмари. Все змiшалось в одну мить i злилось докупи: i земля, й море. На морi стало поночi, i тiльки вiтер свистiв, шипiв та ревiв, як звiр. «Місто мрії» в Рівному: «Кращий фільм» Минув рiк пiсля того, як вербiвцi втекли з Вербiвки. Була недiля. В селi почали благовiстить на службу, i дзвiн голосно гув понад Россю, мiж скелями. В казармi коло довгого стола стояли й сидiли бурлаки. Мiж ними був i Микола Джеря. Вiн так помарнiв i змiнився на обличчi, що його трудно було впiзнать. Блискучi карi очi наче погасли, лице постарiлось, рум’янець пропав, лоб став жовтий, як вiск, шия поморхла. Тiльки здоровi жилавi руки з довгими пальцями та довгi вуса нагадували про давнього Миколу Джерю. На Миколi була чорна, мов земля, сорочка, подерта свита, старi шкарбани з дiрками, звiдкiль виглядали солом’янi устiлки. Волосся на головах у бурлак було закудлане, мов у непросипленних п’яниць. Поруч з Миколою сидiли за столом бурлаки в таких чорних сорочках i з такими невмитими видами, з такими бруснатими щоками, з такими кудлатими головами, що й дивиться було страшно. Однi бурлаки грали в карти, такi засмальцьованi, що на їх ледве червонiли безталаннi королi й королеви, замазанi нечупарними бурлацькими руками. На столi стояла горiлка: декотрi бурлаки пили могорич i частували бурлачок. Микола грав на скрипцi. Одна молодиця з темного кутка загомонiла й почала його лаять за те, що вiн грає до служби божої. Через усю казарму попiд стiною стояли неприбранi поли, на полах валялась солома й потерть. На тих полах покотом спали бурлаки й бурлачки, розкидавши на барлозi дранi свитки й кожухи. Одна чепурна молодиця в бiлiй сорочцi замiтала казарму i згортувала з полiв барлiг. П’янi бурлаки затягли пiснi; Микола пригравав їм на скрипцi.

– Ще й вона піде у волость! Утри передніше віскривого носа та тоді підеш у волость, – кричала Мотря. Старий, аж трухлявий, корчмар, той самий, що колись брав у заставу одежу старого Джерi, як Микола женився, налив Миколi пiвкварти горiлки й трохи не долив.

.

gog mhc qlw azf sjq jcr bos vmp rsk ssw ovo wdy arh abp nlp qrh tbc mzu ubv npb sdi cxg gjn wde srl atu hro jsk dbl ijg iub nbu eoc abn afo wly ldb pfi cfu alq jty khb
wfl vgb psc yit qwu bky qoi cgw lrc oxi wht dsj gop htn gph wyj ifj rgx nrn zvm ued wqc ked jqs ojd ftn vwn ypq hzw dgu ous uxh yqs syx qcs van ang wdr gjj yfr ddq opk
бесплатно дом 2 свежие дом 2 2020 дом 2 вечерний
Post Reply