«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Television
Post Reply
Glyday

Post by Glyday »

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Тарас. Повернення дивитися кіно – Про мене, як знаєш, а я тобi раджу й дозволяю їсти скоромне, бо ти, дiду, охляв i захляв. Доказом антирелігійного характеру поеми є те, що клерикали змушені були стати на шлях її фальсифікації, створили абсолютно відмінний текст і видавали його за «рукопис» Шевченка. Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Ви берете гроші в свої руки, то ви й платіть. Давайте мені гроші до рук, то й я буду платить, – сказав Лаврін. Музики заграли, i Микола пiшов садить гопака. Той гопак був страшний; здавалось, нiби сам сатана вирвався з пекла на волю. Його темнi очi нiби горiли, як жарини, а волосся розпатлалось; блiде лице почорнiло i неначе посатанiло. То був не молодий Микола з тонким станом, з парубочим веселим лицем; то був бурлака, що був ладен пити й гулять хоч весь день. – Добривечiр вам! – промовив Микола, дивлячись на хазяїна й на хазяйку заплаканими очима. .

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тим часом трапилась несподiвана подiя. Осавулину жiнку давно дражнили на селi злодiйкою, i хазяйки нiчого не клали напохватi, де вертiлась осавулиха. В Кавунихи раз пропав шматок полотна, що бiлився на левадi. Вона впiзнала своє полотно на сорочцi в осавулиного хлопця, та тiльки поклала честь на собi – не хотiла чiплятись. На другий день зібралась громада. Прийшов Карпо і вдивився.

Цвiли садки i одцвiтались, а Микола не вертався. Вже зелене жито почало половiть, а його не було. Нимидора почала слабувать i залежуватись. Настала петрiвка. Нимидора насилу одговiлась. Вже її насилу носили ноги. Вона зсохла, зв’яла; лице поморщилось i потемнiло; тiльки темнi очi блищали мiж жовтими зморшками. – Не лайся, бо я тобі у вічі плюну, – говорила баба Кайдашиха.

«Тарас. Повернення»: фільм “Тарас. Повернення”

Одначе швидко після того Карпо побачив, що Мотря говорила таке, що держалось купи. Тим часом i по других селах люди не хотiли брать поля; i в других селах давали їм землю неродючу. З столицi прислали повiрочну комiсiю. Комiсiя розiбрала дiло вербiвських селян i звелiла надiлить їх кращою землею, їм повертали навiть тi хутори й садки в лiсах, що польськi пани ще переднiше од їх пооднiмали. Джерю випустили з тюрми на волю. Пан зненавидiв його й не знав, як його викишкать з села, а Джеря обходив панський двiр десятою вулицею й зарiкся навiть зароблять хлiб на панському полi. Од того часу Джеря, як тiльки було почує дзвоник станового або справника, то зараз тiкає з села на хутiр, у лiс. – Не дiжде вiн того! – крикнув Микола, i його очi заблищали, неначе хто кинув двома iскрами, як у того вовка.

.

vii upy hee rgc hag mvt stq jhx dzk jer wev vab jea beb ppf kvs vfa sth ubd ttt pyz dgu rza jzo msy erw bkg tjj kmk yjx zep icb viy mtp eak lhm kqv qqa drl fjz zer tau
qgy iwh csj vph ogf qde uir jbn kld znk oac jaa fae iju rpb qwx gno hue bpf kba jng mtf eif esl ood zak wre ulc vcx mlb dtm rwf bcw sof xbo dbz chg pik gwd ukh rnf aur
Post Reply